Kontakt

PHU "WIOLA" Perkowski Dariusz
ul. Kołłątaja 65 lok. 7
15-774 Białystok
woj. podlaskie

NIP: 9660616315
REGON: 050227970

telefon: 500 207 606 (pn-pt 8:00-19:30)
e-mail: wradp@wp.pl

Producenci
Regulamin

1.Każdy przedmiot jest nowy, nie używany, oraz jest zawsze zgodny w 100% z opisem aukcyjnym i z zamieszczonymi zdjęciami. Sprzedawcą  jest P.H.U WIOLA Perkowski Dariusz Długołęka 1 , 19-111Krypno .  Sprzedający bierze odpowiedzialność za sprzedawane produkty .
2.Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.
3.Kupując na moich aukcjach kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach wysyłki. Koszt wysyłki za kilka przedmiotów jest stały, szczegółowy cennik podany jest na każdej aukcji
4.Klient otrzymuje po zakupie wiadomość na swój adres e-mailowy, zawierający wszystkie informacje oraz instrukcje niezbędne do sfinalizowania zakupu.
5.Kupujący jest zobowiązany wpłacić kwotę zawierającą  cenę oraz koszt przesyłki na podane konto bankowe w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu zakończenia aukcji. W przypadku przekroczenia powyższego terminu uznaje się, iż kupujący odstąpił od chęci kupna.
6.W tytule przelewu należy napisać swój email, oraz numer zakupionego produktu znajdujący się w nawiasie obok tytułu aukcji. Przelew bez tych informacji wydłuży czas wysyłki, lub w ogóle ją uniemożliwi.
7.Przez pojęcie "wymiary" należy rozumieć informacje podane przez producenta sprzedawanego produktu. Wymiary te są przez nas sprawdzane w razie potrzeby korygowane, dopuszcza się niewielkie różnice.
8.Zakup oznacza zgodę na warunki wymienione w niniejszym regulaminie oraz w informacjach o wysyłce.
9.Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Dotpay Sp. z o.o. ul. Wielicka 28 b, 30-552 Kraków .

Ogólne Informacje o płatnościach :

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności." albo „W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Proszę pamiętać, że uregulowanie prawne wskazane jest w nowej ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) i na tę ustawę należy powołać się w regulaminie


Zwrot / Wymiana

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U.00.22.271) możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni od dnia otrzymania produktu bez podania przyczyny

Warunkiem skorzystania z tego prawa jest

1. Zwrot produktu w stanie niezmienionym (nie może by używany, zniszczony, poplamiony, naruszony w jakikolwiek sposób oraz w oryginalnym opakowaniu, folii i innych zabezpieczeniach). Przedmiot musi posiadać oryginalne metki oraz oznaczenia.
2. Wypełnienie formularza LINK i odesłanie go drogą mailową lub pocztą.
3. KOSZTA WYSYŁKI Podane są na aukcji.
Formy Płatności :

 Dotpay Sp. z o.o

KARTA PŁATNICZA

PRZELEW BANKOWY

 

Reklamacja

Gdy uważasz, że produkt otrzymany przez Ciebie odbiega od opisu aukcji napisz do nas.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, podamy Ci adres do wysyłki zwracanego produktu. Produkt nie może posiadać Śladów użytkowania, zabrudzenia, uszkodzenia, powinien mieć oryginalne metki itp. Podstawą zwrotu jest dowód sprzedaży, dołączony do przesyłki. Koszta wysyłki pokrywa kupujący. Jeżeli przesyłka nie będzie dostatecznie zabezpieczona, i dotrze do nas uszkodzona, reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie i produkt zostanie do Ciebie odesłany. Wypłata gotówki nastąpi do 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu przedmiotu na wskazany nr rachunku.

 Odstąpienie od Umowy .

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl