Kontakt

PHU "WIOLA" Perkowski Dariusz
ul. Kołłątaja 65 lok. 7
15-774 Białystok
woj. podlaskie

NIP: 9660616315
REGON: 050227970

telefon: 500 207 606 (pn-pt 8:00-19:30)
e-mail: wradp@wp.pl

Producenci
Regulamin

1.Każdy przedmiot jest nowy, nie używany, oraz jest zawsze zgodny w 100% z opisem aukcyjnym i z zamieszczonymi zdjęciami.
2.Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.
3.Kupując na moich aukcjach kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach wysyłki. Koszt wysyłki za kilka przedmiotów jest stały, szczegółowy cennik podany jest na każdej aukcji
4.Klient otrzymuje po zakupie wiadomość na swój adres e-mailowy, zawierający wszystkie informacje oraz instrukcje niezbędne do sfinalizowania zakupu.
5.Kupujący jest zobowiązany wpłacić kwotę zawierającą  cenę oraz koszt przesyłki na podane konto bankowe w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu zakończenia aukcji. W przypadku przekroczenia powyższego terminu uznaje się, iż kupujący odstąpił od chęci kupna.
6.W tytule przelewu należy napisać swój email, oraz numer zakupionego produktu znajdujący się w nawiasie obok tytułu aukcji. Przelew bez tych informacji wydłuży czas wysyłki, lub w ogóle ją uniemożliwi.
7.Przez pojęcie "wymiary" należy rozumieć informacje podane przez producenta sprzedawanego produktu. Wymiary te są przez nas sprawdzane w razie potrzeby korygowane, dopuszcza się niewielkie różnice.
8.Zakup oznacza zgodę na warunki wymienione w niniejszym regulaminie oraz w informacjach o wysyłce.
9.Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Zwrot / Wymiana

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U.00.22.271) możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni od dnia otrzymania produktu bez podania przyczyny

Warunkiem skorzystania z tego prawa jest

1. Zwrot produktu w stanie niezmienionym (nie może by używany, zniszczony, poplamiony, naruszony w jakikolwiek sposób oraz w oryginalnym opakowaniu, folii i innych zabezpieczeniach). Przedmiot musi posiadać oryginalne metki oraz oznaczenia.
2. Wypełnienie formularza LINK i odesłanie go drogą mailową lub pocztą.
3. KOSZTA WYSYŁKI Podane są na aukcji.

Reklamacja

Gdy uważasz, że produkt otrzymany przez Ciebie odbiega od opisu aukcji napisz do nas.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, podamy Ci adres do wysyłki zwracanego produktu. Produkt nie może posiadać Śladów użytkowania, zabrudzenia, uszkodzenia, powinien mieć oryginalne metki itp. Podstawą zwrotu jest dowód sprzedaży, dołączony do przesyłki. Koszta wysyłki pokrywa kupujący. Jeżeli przesyłka nie będzie dostatecznie zabezpieczona, i dotrze do nas uszkodzona, reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie i produkt zostanie do Ciebie odesłany. Wypłata gotówki nastąpi do 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu przedmiotu na wskazany nr rachunku.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl